Skolmatsalen

Magdalena Magnusson

Magdalena Magnusson

Kökschef

magdalena.magnusson@salem.se

Servicegruppen

Susanne Lööf

Susanne Lööf

Gruppledare

susanne.loof@salem.se

Tel direkt: 08-532 597 19

Tel mobil: 070-623 29 47

Skolkurator

Helene Dahlin

Helene Dahlin

Skolkurator

helene.dahlin@salem.se

Speciallärare

Åsa Thyr

Åsa Thyr

Specialpedagog

asathy@utb.salem.se

Thomas Bushby

Thomas Bushby

Speciallärare

thomas.bushby@salem.se

Bibliotek

Erika Hjalmarsson

Erika Hjalmarsson

Bibliotekarie

erihja@salem.se

Schemaläggare

Tord Malmström

Tord Malmström

Lärare i matematik/ schemaläggare

tord.malmstrom@utb.salem.se

Skolsköterska

Margareta Norell

Margareta Norell

Skolsköterska

margareta.norell@salem.se

Webb & IT

Urban Eriksson

Urban Eriksson

Lärare i medieproduktion, grafisk illustration, och webbutveckling/ Webbadmin

urban.eriksson@utb.salem.se

 

Pascal Olivier

Pascal Olivier

Lärare i teknik, datorteknik, webbutveckling/ IT-ansvarig

pascal.olivier@utb.salem.se

Rönninge gymnasium
Sandbäcksvägen 10
144 62 Rönninge

gymnasiet@salem.se